Nowa odsłona mojego bloga Zdrowe Nogi

Published by Inga Schreier- Boguslawska on

Witam po przeprowadzce Wszystkich stałych czytelników i nowych gości. Mój blog z różnymi problemami stóp założyłam około 3 lata temu i zebrał już przeszło pół miliona wejść, a dokładnie 634550 🙂 Odpowiadałam na setki pytań i komentarzy w różnym zakresie co się oczywiście nie zmieni. Nawet na pytania typu uderzyłem się w palec- czy jest złamany… Aby dotrzeć do szerszej „publiczności” i przystosować się do nowych trendów mój blog stał się stroną, stąd po wejściu na blog będziecie przekierowani dokładnie tu, gdzie znajdziecie wszystkie posty i komentarze napisane dotychczas, jedynie szata graficzna uległa zmianie. Mam nadzieję, że nadal będziecie wiernymi czytelnikami i znajdziecie odpowiedź na wszelkie „nożne bolączki”. Zapraszam do lektury.

Serdecznie pozdrawiam